היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

ברוח הסולידריות: משחק ייחודי שפותח על ידי מיכל דליות "ביחד ננצח" כדי לסייע לילדים להתמודד עם טראומת המלחמה, יחולק כתרומה למאות אנשי חינוך באמצעות עמותת "שמחה לילד" מיכל דליות " אנו מזמינים את צוותי החינוך וההוראה בישראל להגיע לנקודות החלוקה "

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מאות יחידות של המשחק "יחד ננצח" שיוצר על ידי מיכל דליות באמצעות קבוצת המשחקים "קליק טוי" כדי לסייע לילדים להתמודד עם טראומת המלחמה וה-7 באוקטובר, יחולקו באמצעות עמותת "שמחה לילד" לאנשי החינוך ברחבי הארץ * "שיתוף הפעולה הזה מבקש לספק קרן של תקווה, הפוגה נחוצה והחלמה רגשית עבור הילדים," אמרו היזמים * מפתחת המשחק מיכל דליות: "הבנתי, שכדי שנוכל לנצח ביחד אנחנו צריכים להכיר קודם כל בקושי

המשחק יחד ננצח יוזמה נהדרת של מיכל דליות, משחק חשוב מאוד לביטוי הקושי הפנימי, במיוחד לאחר הטראומה הגדולה שעברנו ב-7 באוקטובר, המיזם הזה חשוב מאוד ומתאים מאוד לרוח התקופה הנוכחית, והוא צריך להיות במודעות של אנשי החינוך להעברת תקווה וקרן אור פנימית לכולנו, ואמן שנדע ימים שמחים ומאושרים יותר, ונזכור שאין לנו ארץ אחרת.

מיזם חברתי חדש ויוצא דופן של מיכל דליות ועמותת "שמחה לילד" יוצא לדרך בכדי לסייע לילדים ולמבוגרים כאחד להתמודד עם טראומות ה-7 באוקטובר והמלחמה. המשחק "יחד ננצח" פותח במיוחד על ידי דליות בשיתוף קבוצת המשחקים " קליק טוי" שנענתה לצו השעה למען חוסנם הנפשי של ילדי ישראל. המשחק, כך לפי היזמים, מהווה "עזרה ראשונה" לחוסן הנפשי של ילדים ומבוגרים כאחד והם מקווים שלכל ילד בישראל ובפרט לילדים המפונים מבתיהם תהיה גישה למשחק.

במסגרת המיזם החדש ייתרמו מאות מארזי משחק "יחד ננצח" על ידי עמותת "שמחה לילד" אנשי חינוך ברחבי הארץ. המשחק המהנה, כך צופים היזמים, יהיה בעל השפעה חיובית רבה, ויסייע לטפל בילדים ובמבוגרים הסובלים מטראומה – לצד הענקת שעות של הנאה וזמן איכות למשפחה: "שיתוף הפעולה בינינו מבקש לספק קרן של תקווה, הפוגה נחוצה והחלמה רגשית עבור הילדים," אמרו היזמים

"יחד ננצח" הוא משחק חינוכי ומעצים, המיועד לעבד את התחושות הקשות שנוצרו בעקבות אירועי השבת השחורה ההיא והמלחמה שבאה בעקבותיה, ולחלוק אותם עם חברים ומשפחה. מדובר במשחק אסטרטגי-שיתופי, שבו כולם מנצחים יחד, ומתקדמים לאורך מסלול המבוסס על מגוון שיטות טיפוליות  שיעניקו למשתתפים כלים להתמודדות המצב.

צוותי החינוך וההוראה  מוזמנים לקבל  את המשחק בהגעה לסניפי עמותת שמחה  לילד .

סניפי עמותת שמחה לילד כוללים: מחוז ירושלים – פייר קניג 28 ירושלים .מחוז דרום – יהושוע צורף 7 באר שבע. מחוז מרכז – ברקת 10 פתח תקווה. מחוז צפון – העצמאות 84 חיפה. החלוקה מתקיימת בימים אלו למשך חודש ויותר החברה תשקול להאריך את חלוקה המשחקים.

קרדיט צילום: מיכל וינפלד

מיכל דליות, מפתחת המשחק: "זו זכות גדולה לנסות לתרום ולו תרומה קטנה לסיוע לילדי ישראל להתגבר על טראומת ה-7 באוקטובר, ואני גאה לקחת חלק ביוזמה המשותפת של 'קליק טוי' ועמותת 'שמחה לילד', לתרום מאות עותקים של המשחק לאנשי חינוך. חשוב מאוד בעיניי שהמשחק יגיע באמצעות אנשי החינוך הללו לילדים בכל רחבי המדינה,  כדי שיוכלו להסתייע בו להתמודד עם אתגרי המצב."

ינון כהן, סמנכ"ל עמותת "שמחה לילד" אמר כי "העמותה שלנו שמחה וגאה לקחת חלק במפעל התרומה הזה, החיוני כל כך בימים אלה. אין ספק שמדינת ישראל, ובמיוחד ילדיה הרכים, ספגו טראומה קשה ב-7 באוקטובר, והמשחק הזה, שנועד לסייע להם להתמודד עם הטראומה הזאת, הוא הדבר הנכון בזמן הנכון. אני מודה מאוד לשותפיי, מקבוצת קליק טוי ומיכל דליות, שפיתחו והפיקו את המשחק המעולה הזה ובנדיבותם תורמים אותו לאנשי חינוך."

כפיר גבאי, מנכ"ל קבוצת קליק טוי, מסר כי "אנו שמחים להיות שותפים ליוזמה לתרומת משחקי 'יחד ננצח' לאנשי חינוך ברחבי הארץ. מיכל דליות, שותפתנו לפיתוח המשחק ועמותת 'שמחה לילד' שותפתנו לעשיית הטוב וחלוקת המשחק, עושים את מירב המאמצים כדי להגיע למקסימום אנשי חינוך, באמצעותם יגיעו המשחקים לכל פינות הארץ. אנחנו נשמח לשקול תרומה של משחקים נוספים בהתאם להיענות ליוזמה הראשונית שלנו."

שמחה לילד" היא עמותה שהוקמה בשנת 2004 במטרה לסייע לילדים חולים ובני משפחותיהם, תוך מתן דגש על ליווי אישי של הילדים לאורך תהליך האשפוז והשיקום, ובניית סביבה חברתית מתאימה לילדים. פעילויות העמותה השונות נותנת מענה לקשת רחבה של צרכי הילדים ובני משפחותיהם. בין הפרויקטים אותם מובילה העמותה – פרויקט חונכות לילדים עם צרכים מיוחדים, מחנות וטיולים לילדים, פורום בוגרים, פעילויות בבתי חולים, מרכז טיפולי למשפחה. בשנים האחרונות העמותה פועלת לקידום אקלים חברתי וצודק יותר עבור אנשים עם מוגבלויות דרך פעילויות ערכיות, חשיפה, ניפוץ מיתוסים ומפגשים אישיים. תוכנית המרוץ לשוויון פוגשת מידי שנה עשרות אלפי בני נוער ואנשי חינוך בקהילה ודרך התנסות באתגרים יומיומיים "פשוטים", לכאורה, מנקודת מבטם של אנשים עם מוגבלויות יחד עם מפגש אישי ובלתי אמצעי עם מדריכי התוכנית וליווי ארוך טווח לאורך השנה, מתנפצים מיתוסים ודעות קדומות. לעומתם צומחת חברה מכילה, שוויונית וצודקת, בעלת חוסן איתן להתגבר על כל קושי

קבוצת "קליק טוי" היא מהחברות הבולטות בתחום הצעצועים והמשחקים בישראל, ומחזיקה בלמעלה מ-40,000 משחקים שונים ובהם משחקי קופסה, צעצועים ומוצרי תינוקות. בין המותגים הידועים שבבעלותה "סמארט קליק" והמותג המוביל במגזר הדתי והחרדי "מצווה קליק". החברה עוסקת בפיתוח משחקים משלב הרעיון, עבור בייצור (שנעשה בישראל), ועד להשקת המוצר. החברה משווקת משחקים לחברות הצעצועים בארץ ובעולם ומייבאת צעצועים ממדינות שונות, כגון גרמניה, סין, ספרד, צ'כיה ומלטה.כן מחזיקה החברה בבעלותה באתר קליק טוי, האתר הגדול בישראל בתחום הצעצועים. בנוסף מחזיקה הקבוצה באתר הספרים "פק"ל ספרים"

שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן