היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

זמן קריאה – "מי יבין איך לגשת אל הלב שלי" מאת מרגלית צרפתי ידור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ספר השירים "מי יבין איך לגשת אל הלב שלי" מאת מרגלית צרפתי ידור, ספר עם שירים מרגשים המבטאים התמודדות עם משברים, ואתגרים, שירים של נחמה וריפוי הלב, בכל שיר יש את כמיהה לזוגיות, אהבה, הוצאת רגשות, עצב, אובדן, שברון לב, כתיבת השירים עזרה למרגלית צרפתי ידור להתמודד עם אובדן של בעלה הראשון יעקב ז"ל, הכתיבה היית ריפוי בשבילה, הספר נהדר לאנשים שמתמודדים עם כאב וצער, ועוזר להתמודד עם נקודות משבר בחיים, בכל שיר יש את המילים הייחודיות שלו.

"הבינו אותי, אל תכבידו עליי!

רגיש ועדין הוא ליבי,

נשבר לא פעם ולא פעמיים.

הוא שונה משאר הלבבות,

יש לו פעימות והפרעות.

ובקצב שלו

עליות וירידות לא מסודרות".

מתוך השיר "מי יבין איך לגשת אל הלב שלי?"

ספר שירה הראשון של המשוררת מרגלית ידור צרפתי מוסיף למדף השירה הישראלית הצעירה קול רענן המתייחד בישירותו, בכנותו ובהומור העצמי שלו. קול שמסוגל עדיין להביע שמחה אמיתית, אך אינו משתתק גם בתחנות היותר קשות של החיים.

המילה כאב, כאב הלב, מופיעה רבות בכתיבה, אך למרות זאת שומרת על מידה של אופטימיות, מקרבת אותנו אל הזולת ומאפשרת לנו לסלוח לעצמנו ולאחרים. כך אנחנו נרפאים.

הספר:  "מי יבין איך לגשת אל הלב שלי"?

הסופרת: מרגלית ידור צרפתי.

ז'אנר: שירה.

כריכה: רכה.

מספר עמודים: 58,  מחיר: 71 ש"ח.

הוצאה לאור: עצמית.

שנת הוצאה לאור: 2023.

 

שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן