היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

זמן קריאה – "אבא חכם" המדריך להתנהלות נכונה בחיים מאת קובי שמעוני…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הספר "אבא חכם"המדריך להתנהלות נכונה בחיים, מאת קובי שמעוני, מסוג הספרים החשובים לקריאה, ספר חובה לכל אדם שמעדיף פחות לחלום ויותר לממש, פחות להתנהל מפחדים ולקחת שליטה על חיינו, וכן גם ללמד את ילדנו כישורי חיים והבנה איך להתנהל באופן שונה, ולא באופן אוטמטי, יש לנו כרטיס אחד לחיים הללו, ואנו ממש לא יודעים מה מחכה לנו מעבר לפינה, לכן הזמן הוא תמיד כאן ועכשיו, הספר מלווה בהמון טיפים ותובנות לחיים טובים יותר,ואני ממליצה לקרוא ולהפנים.

מטרתו של ספר זה היא להגביר את המודעות של הקוראים למציאות הסובבת אותם, לפקוח את עיניהם, להסביר את המניעים הפנימיים של התנהלות לא נכונה ולעקור אותם, על מנת שיפעלו בצורה נכונה וישיגו שליטה על מהלך חייהם,להיות מובילים ולא רק מובלים, להיות נוכחים בחייהם ולא רובוטים שחולמים על חיים אחרים וליצור מציאות רצויה ולא כזו המוכתבת על ידי אחרים.

הספר משול לאבא חכם שמדריך את בנו בנושאים מגוונים, והעצות הגלומות בו יכולות לשנות חיים ולמנוע טעויות דרמטיות. הספר נועד על מנת למנוע מהקוראים להתחרט בהמשך הדרך על פעולות שביצעו ואף על כאלה שלא ביצעו.
די במשפט אחד בספר שיובן ויופנם, על מנת לשנות לטובה את מסלול חייו של הקורא ואת תפיסת עולמו.

הספר: "אבא חכם" המדריך להתנהלות נכונה בחיים
צמרת הוצאה לאור
195 עמודים, 78 ש"ח
שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן