היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

זמן קריאה – לנהל בגישה הורית – כיצד לרתום את כישורי ההורות לטובת ניהול עובדים (הוצאת פוקוס) – ספר ניהול חדש מאת ד"ר פואד בסיס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הספר "לנהל בגישה הורית" מאת ד"ר פואד בסיס, תורם מאוד למנהלים בארגונים שונים, בכך שהוא מביא גישה חדשה וייחודית של ניהול עובדים בדומה לניהול משפחה עם ילדים, אהבתי מאוד את הרעיון הזה, ואת מגוון הרעיונות המוצעים בספר לניהול עובדים, הספר יכול לתרום גם להורים לילדים, וזהו ספר מאוד חשוב ומעניין, ונותן גם כלים לחיים לכל אדם.

ניהול עובדים, כמו ניהול משפחה, נשען על איזון עדין
של סמכות ואמפתיה בשילוב עם שכלתנות ורגש.

על אף שמדובר באחד הכישורים הקריטיים בכל ארגון, ניהול עובדים הוא מקצוע בפני עצמו, שלעתים נדירות נלמד באופן פרקטי. כתוצאה מכך, מנהלים רבים "נקלעים" לעמדות ניהול ללא הכשרה או ניסיון קודמים, ומוצאים את עצמם מתהלכים בשדה מוקשים ללא מפה וללא מצפן.
ד"ר פואד בסיס, מומחה בייעוץ ארגוני ומרצה באקדמיה, מתווה גישה ניהולית ייחודית היוצאת מנקודת הנחה שההורות היא מודל נהדר – ולא מספיק מנוצל – של ניהול. גישה ייחודית זו מציעה למנהלים, חדשים וותיקים כאחד, להוציא מהכוח אל הפועל את כישורי הניהול החבויים בהם באופן טבעי בתור הורים.
בתבונה וברגישות, הספר מקנה למנהלים פרקטיקות ניהוליות מגוונות, המבוססות על האינטואיציה ההורית הטמונה בכל מי שזכו לחוות הורות בחייהם. לאורך הספר מוצגות דילמות מרתקות מתחום הניהול, ולצדן מפורטות דרכי פתרון שנלקחו בהשאלה מתחום ההורות – עם ההתאמות הנדרשות לתיאוריות מקצועיות בניהול.
מי שישכילו לרתום את הכישורים מהחיים האישיים גם לחיים המקצועיים, יופתעו לגלות שהעקרונות החופפים מונעים חיכוכים, מגבירים את המוטיבציה ואת הלכידות, מאיצים תהליכים ומייעלים את ההתנהלות הארגונית בכל המישורים.

על מחבר הספר:
ד"ר פואד בסיס
 נשוי ואב לשלושה ילדים, בוגר ביה"ס הריאלי העברי בחיפה. לצד דוקטורט ברפואה מהטכניון, הוא גם בעל תואר שני במִנְהָל מערכות בריאות ותואר בייעוץ ארגוני. ד"ר בסיס הוא מומחה ברפואה פנימית וברפואה דחופה ולשעבר מנהל חדר המיון הפנימי בביה"ח רמב"ם בחיפה, שבו הוא עדיין חבר הנהלה בכיר. הוא מרצה חונך בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון, מרצה במנהל עסקים באוניברסיטת חיפה, מרצה בכיר בניהול מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל, ובעל פרסומים רבים בנושא ניהול.

הספר: "לנהל בגישה הורית"

הסופר: ד"ר פואד בסיס.

ז'אנר: עיון, ניהול.

כריכה: רכה

208 עמודים, 98 ש"ח

הוצאה לאור: פוקוס.

שנת הוצאה לאור: 2024.

שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן