היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

זמן קריאה – הציבו גבולות, ללמוד לומר לא ולהשיג שליטה בחייכם, מאת נדרה גלובר טוואב…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הספר "הציבו גבולות", ללמוד לומר לא ולהשיג שליטה בחייכם מאת נדרה גלובר טוואב, הינו ספר הביכורים שלה ונמצא בין רבי המכר של הניו יורק טיימס, זהו ספר מאוד חשוב בהעצמה ונותן כלים מצויינים להבנת גבולות בינאישיים, והצבת גבולות, בחיים ישנם הרבה מצבים שנדרש מאיתנו להציב גבולות ולהגיד עד כאן, ואין את הכח, פוחדים מעימותים, סובלים מחוסר בטחון, ואז יש הדרדרות שקשה לעצור, ומוצאים את עצמנו בייאוש ופחד פנימי, וזה יכול להיות בחיים האישים עם בני משפחה, בעבודה, עם חברים טובים ועוד מגוון סיטואציות, לכן מאוד חשוב לקרוא את הספר החשוב הזה וללמוד, הספר מתאים לכולם, וגם לאנשי מקצוע לרכישת כלים נוספים לטיפול…..

האם אתם מזדהים עם לפחות אחת מחציית הגבולות הבאות:

  • מדוע אני מרגישה סחוטה רגשית אחרי כל פגישה עם החברה הכי טובה שלי?
  • מדוע אני לא מסוגל להגיד 'לא' לבוס שלי?
  • כיצד אומר לקולגה לעבודה שהתגובות שלו על הלבוש שלי לא נעימות לי?
  • איך להתמודד עם אנשים שמתייחסים אלי אחרת בגלל הדעות הפוליטיות שלי?
  • האם אני נמצאת במערכת יחסים זוגית רעילה, והאם אפשר וכדאי לתקן אותה?
  • כיצד אתמודד עם אחי שתמיד לווה ממני כסף ואף פעם לא מחזיר?

כולנו יודעים שכדאי שיהיו לנו "גבולות בריאים" כדי להשיג איזון בין החיים לעבודה, להתמודד עם אנשים רעילים וליהנות ממערכות יחסים מתגמלות עם שותפים לחיים, חברים ובני משפחה. אבל מה באמת פירושם של "גבולות בריאים"? מתי נדע אם מישהו חוצה את הגבול הריגשי או הפיזי שלנו, את גבולות יחסי העבודה או הגבול המיני, החומרי והאינטלקטואלי?  איך ומתי נזהה אנשים ששואבים את מיטב זמנינו ואת האנרגיה שלנו וכיצד נוכל לומר להם בביטחון "לא" מבלי לפגוע בהם?

כשנדרה גלובר טוואב, מטפלת מוסמכת, מומחית מבוקשת למערכות יחסים ואחת התרפיסטיות המשפיעות ביותר באינסטגרם, פרסמה את הציבו גבולות, הוא הפך לרב מכר מיד עם צאתו לאור. הוא מציג דרכים פשוטות ורבות עוצמה לכונן גבולות בריאים בכל תחומי החיים. הטכניקות, המעוגנות במחקר

העדכני ביותר ובפרקטיקות הטובות ביותר בתחום הטיפול הקוגניטיבי ההתנהגותי (CBT), עוזרות לנו לזהות ולבטא את צרכינו באופן ברור, בלי להתנצל וחושפות את הבעיות הניצבות בשורשן של תופעות רבות: תלות, מאבקי כוח, חרדה, דיכאון ושחיקה. קריאה בהציבו גבולות הוא צעד ראשון וחשוב בדרך להשיב את לכם את חייכם.

"ספר הביכורים של טוואב הוא מדריך מקיף להבנת גבולות בינאישיים וכינונם… היא מזהה שישה סוגי גבולות – פיזיים, מיניים, אינטלקטואליים, רגשיים, חומריים וקשורי זמן – ונותנת טיפים המבהירים כיצד להציב גבולות אישיים ולשמור עליהם."

– Publishers Weekly

"הספר פורט את המה, הלמה והאיך של גבולות בצורה בהירה וחומלת ומותיר את הקוראים מלאי ביטחון עצמי, מועצמים ונכונים להתמודד עם השיחות הקשות המצפות להם."

– מליסה ארבן, מייסדת ומנכ"לית Whole 30

"זה ספר התנ"ך של הגבולות."

– אלכסנדרה אל, מחברת After the Rain

הספר: הציבו גבולות, ללמוד לומר לא ולהשיג שליטה בחייכם

מאת: נדרה גלובר טוואב

מטר הוצאה לאור

תרגום: שאול לוין

עורכת התרגום: יובל גלעד

294 עמודים, 108 ש"ח

שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן