היי, שמי גלית נתן

לפני יותר מעשור החלטתי שאני עושה רק מה שאני אוהבת, ואני רוצה לחוות ולהתרגש כל יום מחדש, עזבתי עבודה אפרורית בבנק, והקמתי עסק לנומרולוגיה וחשוב לי לעזור לאנשים כל יום מחדש.

כחלק מהסקרנות שלי אני מאוד אוהבת להכיר ולהתנסות בחידושים בתחום הצרכנות, לייף סטייל, ספרים, טיולים בארץ מתכונים ועוד, הבלוג נותן לי הרבה עניין ואני שמחה לשתף מכל הלב.

חיפוש בבלוג
תרגום עם גוגל
הרשמו לעדכונים במייל

זמן קריאה – "מוח הילד הסבר להורים" איך תעזרו לילדיכם לפתח את יכולותיהם השכליות והרגשיות בשש שנות חייהם הראשונות, מאת אלווארו בילבאו….

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הספר "מוח הילד הסבר להורים" איך תעזרו לילדיכם לפתח את יכולותיהם השכליות והרגשיות בשש שנות חייהם הראשונות מאת אלווארו בילבאו, מיועד לכל הורה שרוצה את החינוך הטוב ביותר לילדיו, וחשוב להתחיל בכך בגילאים צעירים, אני בטוחה שכל הורה רוצה את הטוב ביותר עבור ילדיו, אבל ההורים צריכים הכוונה, ולמידה, כיצד לעשות את זה בצורה המיטבית עבור הילדים המקסימים, וכמובן שנתקלים גם בקושי ואתגרים בגידול הילדים, וידע זה כח, וברגע ששמים לב ונותנים מענה לילד מבחינה אינטלקטואלית ורגשית, אז הדרך שלו בחייו הבוגרים תהייה דרך חיובית ומסלול חייו יהיה קל יותר, ויהיו לו הרבה חוזקות, ובטחון בעצמו, וזה פשוט נהדר, ספר מומלץ לכל הורה….

בשש השנים הראשונות לחייו מוח הילד מפתח פוטנציאל יחיד במינו, שלא יפתח עוד כל חייו. אין פירוש הדבר שעלינו להפוך את ילדינו לגאונים קטנים, מפני שמוח שמתפתח תחת לחץ בוודאי יחמיץ חלק גדול ממהותו. אך אם נכיר את דרך התפתחות המוח בשנים הללו, נוכל להעניק לילדינו את מה שהם זקוקים לו עבור התפתחות מיטבית.

  • מדוע לילדים יש אנרגיה אינסופית בגן המשחקים אך כשלוקחים אותם לסופר הם לא מסוגלים לעמוד על הרגליים?
  • מדוע ישנן התפרצויות זעם אדירות דווקא בגיל שנתיים ושלוש?
  • כיצד מילוי מיידי של כל משאלה של הילד תגרום לו בסופו של דבר לסבל?
  • מה ההבדל העצום בין "אם תנקה את החדר תוכל לשחק במחשב" לבין "אני רואה שניקית יפה את החדר, אם אתה רוצה, אתה יכול לשחק במחשב"?

ואיך כל הדברים הללו קשורים למאה מיליארד תאי העצב שהילד שלנו נולד איתם?

המדריך החינוכי הזה, רב מכר ענקי בעולם הדובר ספרדית, נכתב בידי הפסיכולוג וחוקר המוח אלווארו בילבאו, ומגלה לנו בשפה פשוטה ובהירה על אודות ההתפתחות המרתקת

של מוח ילדינו וכיצד אפשר לפתח ולחנך אותם בהתאם למה שהם מסוגלים לקלוט, להבין וללמוד. הספר מכיל עצות חינוכיות ומעשיות שפועלות להקנות לילד או לילדה כישורים אינטלקטואליים ורגשיים טובים מתוך כוונה להכין את הילד להיפתח אל העולם, לנהוג באחרים בכבוד ולחזק ולטפח את יכולותיו וביטחונו העצמי.

אלווארו בילבאו הוא פסיכולוג וחוקר מוח ספרדי, אב לשלושה ילדים. הוא השתלם בבית החולים ג'ון הופקינס ובמכון קנדי קריגר, פעל בשיתוף עם ארגון הבריאות העולמי. מחקריו זיכו אותו בפרסים בתחום הפסיכולוגיה ומדעי המוח.

"איך לעזור לילדיכם לפתח את הפוטנציאל האינטלקטואלי והרגשי שלו. ספר שכל הורה חייב לקרוא."

– חבייר פרוצ'נה, פסיכותרפיסט

"מומלץ ב־100 אחוזים. המתנה הטובה ביותר שהורה יכול להעניק לילדיו."

– אנה אזקוטיה, פסיכולוגית חינוך, מורה ואם

הספר: "מוח הילד הסבר להורים" איך לעזור לילדכם לפתח את הפוטנציאל האינלקטואלי והרגשי שלו.

מאת: אלווארו בילבאו

מטר הוצאה לאור

תרגום: יוסי מילוא

עורכת התרגום: רינה גרינוולד

240 עמודים, 108 ש"ח

שיתוף ב print
להדפסת המתכון לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Translate »
דילוג לתוכן